İletişime Geç!

‎0 850 305 85 19

Üretim Süreci

KOZMETİK ÜRÜN ÜRETİM SÜRECİ

SAĞLIK BAKANLIĞI GNP ŞARTLARINA UYGUN HİZMET VEREN TESİSİMİZDE;

 • GİRİMÇİ TARAFINDAN ÜRÜNÜN BELİRLENMESİ
 • FASON SÖZLEŞMENİN TAMAMLANMASI
 • MARKA BAŞVURUSUNUN TAMAMLANMASI
 • AR-GE/ÜR-GE AŞAMALARININ TAMAMLANARAK NUMUNE ÜRÜN HAZIRLANMASI
 • AMBALAJ SEÇİMİNİN TAMAMLANMASI
 • BARKOD HİZMETİ
 • ETİKET TASARIMI
 • SERTİFİKASYON BAŞVURULARI(VEGAN, HELAL SERTİKASYON, GİMDES, ORGANİKLİK,BİTKİSEL.)
 • MESUL MÜDÜR ATAMASININ YAPILMASI
 • LABORARATUVAR ve ANALİZLERİN YAPTIRILMASI(mikrobiyoloji,stabilite, koruyucu etkileri gibi)
 • ÜRÜN GBF DOSYALARININ HAZIRLANMASI
 • ÜRÜN ÜTS GİRİŞLERİNİN SAĞLANMASI
 • ÜRÜN PİYASAYA ARZA HAZIR DURUMDA GİRİŞİMCİYE TESLİM EDİLMESİ

 

1. GİRİŞİMÇİ TARAFINDAN ÜRÜNÜN BELİRLENMESİ

Girişimci önceden karar verdiği ve üretimi yapmayı planladığı ürünün ne yada ürün gamının neler olacağına karar vererek ürettirmek üzere firmamızla temasa geçerek fason üretim sürecinin ilk adımı atmış olacaktir.

2. FASON SÖZLEŞMENİN TAMAMLANMASI

Girişimci ile prensiplerde anlaşılması üzere girişimçi ve şirketimiz arasında üretimin önemli bir adımı olan karşılıklı anlaşılarak anlaşma şartlarının yazılı metne aktarılarak fason sözleşmesi yapılır ve taraflara birer sureti teslim edilir.

3. MARKA BAŞVURUSUNUN TAMAMLANMASI

Girişimci ürün yada ürümleriile ilgili düşündüğü marka isminin Türk Patent Ensütüsünce tescillenmesi ile ilgili süreç hakkında gerekli bilgilendirmeler yapılarak sürecin tamamlanmasında da gerekli destek sağlanarak işlemlerin kolayca yapılabilmesinde ön ayak olunmaktadır.

4. AR-GE/ÜR-GE AŞAMALARININ TAMAMLANARAK NUMUNE ÜRÜN HAZIRLANMASI

Yenilikçi ürününüz ile ilgili tarafımızdan ar-ge yapılmasını talep ederek size özel formül hazırlanmasını ve örnek ürünün onayınıza sunulmasını isteyebilir. Aynı şekilde piyasada bulunan bir ürününüz ile ilgilide ürün geliştirme talebinde bulunarak geliştirilen ürününüz numunesi tarafınıza onaya sunulur.

5.  AMBALAJ SEÇİMİNİN TAMAMLANMASI

Piyasada marka değerinizi öne çıkaracak ve satışlarınızda önemli etki sağlayacak ürününüze uygun ambaj secimini birlikte yaparak en doğru kararı vermenizde büyük destek olmaktayız.

6. BARKOD HİZMETİ

Ürününüzün piyasada kimlik kart görevini yerine getirecek ve bir üründe olmazsa olmaz barkod numarasının temin edilmesinde gerekli desteeekkk sağlanmaktayız.

7. ETİKET TASARIMI

Ürününüz ambalajının belirlenmesinden sonra ambalajınıza en uygun etiket tasarımı tarafımızca tasarlanması sağlanmaktadır.

8. SERTİFİKASYON BAŞVURULARI

TSE, vegan, helal sertikasyon, gimdes, organiklik, bitkisel,… gibi sertifikasyon başvurulaarının yapılması ve belgelendirmelerin tamamlanması konusunda destek sağlanarak sürecin hızlanmasını sağlamaktayız.

9. MESUL MÜDÜR ATAMASININ YAPILMASI

Mesul müdür bulundurmanız zorunlu olduğu hallerde şirketimiz mesul müdür belirleyerek önemli destek sağlamaktadır.

10. LABORARATUVAR ve ANALİZLERİN YAPTIRILMASI

Sağlık bakanlığınca akradite olmuş labaratuvarlarda mikrobiyoloji,stabilite, koruyucu etkileri gibi gerkli test ve analizlerin yaptırılmasında destek sağlamaktadır.

11. ÜRÜN GBF DOSYALARININ HAZIRLANMASI

Mesul müdürümüz yada şirketiniz bünyesinde bulunan mesul müdürünüze gerkli destek sağlanarak ürünlerin GBF dosylarının hazırlanması sağlanmaktadır.

12. ÜRÜN ÜTS GİRİŞLERİNİN SAĞLANMASI

Barkodu tanımlanmış, ambalaş seçimi yapılarak etiket tasarımı tamamlanmış, ürününün gerekli test ve analizleri tamamlanmış ve GBF dosyası hazırlanmış ürün Sağlık Bakanlığı Ürün Takip Sistemine eklenerek ürünün bildirimleri tamamlanmış olur.

13. ÜRÜN PİYASAYA ARZA HAZIR DURUMDA GİRİŞİMCİYE TESLİM EDİLMESİ

Adım adım büyük bir özenle tamamlanan aşamalar sonucunda size sunulan rekabetçi fiyatlarla artık piyasaya sunacağınız ürününüz satışa hazır durumdadır.